Elfogadva Ferdias Tercius(Bálint) Admin jelentkezési lapja

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.

Balintka24

Zöldfülű
Üzenetek
1
Reakció pontszám
0
Pontok
1
~ 5-10 mondat bemutatkozás ~Vecsei Bálintnak hívnak 17 éves vagyok! Veszprém megyébe élek Zalagyömörőbe. Sümegen végeztem az általános iskolai éveimet, most pedig Vépen tanulok Mezőgazdasági és erdészeti iskolába. Hobbijaim Mindenféle sportba bele kostolás, biciklizés, régebben streetworkuot oztam. Jelenleg oszlopos tagja a helyi Önkéntes Tűzoltóságnak illetve Polgárőrségnek. 15 éve élek eme kicsi faluba de már jobban meg szerettem mint a nagy városi életet, ezért is választottam ezt a szak területet mert a családban is dolgoznak benne és egyszer az lenne a nagy vágyam, hogy át vegyem ezt a vállalkozást.
~ Játszott percek száma (Jelenleg tárgytalan.) ~
~ Mi egy Adminisztrátor feladata? ~
A játékosok segítése akinek bármi problémája akadt azt meg segíteni a legjobb tudomásom szerint
~ Miért Te lennél alkalmas? ~
Hogy én miért lennék alkalmas? Szeretek az embereken segíteni illetve a munkámat végezni, de itt legfőképp a segítségen van a hangsúlyom mivel a legnagyobb tudomásom szerint segítem az embereket illetve az ő játék élményüket.
~
Aktivitás? ~ Hétköznap nem igazán kollégium miatt, de emellett hétvégén ha olyan kedvem van ezt meg tudom kétszerezni az aktivitásaimat.
~ 3 pozitív és 3 negatív tulajdonság ~3 pozitív: Jófej, segitőkész, talpraesett. 3 negatív: Nem szeretem ha mások bele kötnek a munkámba, néha hangulat változásom van, néha nagy képű.
~ Mennyi időt tudnál Adminisztrátori feladatok ellátásra fordítani? ~
Hétvégente 6-7 óra
~ Miért jelentkezel Adminisztrátornak? ~
Hogy én miért jelentkezek erre a pozicíóra? Mert nagyon alakalmasnak érzem magam illetve szeretem/szeretném ezt csinálni terhelhető vagyok

francse

Aktív tag
SzuperAdmin
Szerver Manager
Üzenetek
7
Reakció pontszám
1
Pontok
3
Helló!
Elolvastam a lapodat, őszintén a megfogalmazás rendben van, de ennek ellenére nem lett rossz. Egyedül az aktivitás ami kicsit necces de megnézzük hogy teljesíted a duty perced.
Elfogadva.
2022.09.25.-én várlak Teamspeak-en meghallgatásra!
Ha az időpont nem megfelelő kérlek írj privát üzenetben Fórumon/Discordon!

Rihi

Pletykafészek
Fő Globális Moderátor
Üzenetek
83
Reakció pontszám
36
Pontok
18
Lakhely
Szentendre
3I9rPB8.png