Autoszerelo CP

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.

aPapo3

Aktív tag
Üzenetek
5
Reakció pontszám
2
Pontok
3
Kód:

j9Fu2qo.png

Üdvözöllek kedves játékos! Szeretnénk ha a saját ötleteitek legyenek bent a szerverren ezért létrehoztuk számotokra azt a menüt ahol megnézhetjük az igényeiteket.
Kérünk titekett a minta alapján töltsétek ki az adott lapot vagy automatikusan el lesz utasítva. Köszönjük!

In Game Neved:
►►► Watterson Jackson ◄◄◄

Kérésed rövid leírása:
►►► Autoszerelo CP kellene valahova ◄◄◄

Képek/Linkek:
►►► - ◄◄◄

Egyéb megjegyzés:
►►► Szinte soha sincs szerelo a szerveren, ezert nem artana lerakni valahova egy autoszerelo cpt, ahol beleallunk, kifizetjuk az osszeget es megjavul az autonk. Azert lenne ez jo mert jelen esetben "nincs lehetoseg" az autoink javitasara. ◄◄◄
Utoljára szerkesztve: Jan 11, 2020

Riccardo

Zöldfülű
Üzenetek
4
Reakció pontszám
3
Pontok
3
Én is gondolkodtam ezen, de én úgy csináltatnám meg, hogy az autókhoz képest legyen javítás, az az attól függ, hogy milyen elemek törtek össze rajta, és attól függjön , hogy milyen márka (alacsony kategóriás, közepes, és luxus), és közbe figyelné e rendszer, hogy ha van 1 szerelő duty-ba, akkor eltűnjön a cp és a kapuk húzódjanak fel, de ha nincs szerelő, akkor egy vagy két cp legyen, és akkor a kapuk is lenyitódnak! Az az a pénz meg menne a frakciónak!

Így: Támogatnám!

Actim

Aktív tag
Fejlesztő
Üzenetek
9
Reakció pontszám
4
Pontok
3
Lakhely
Örkény
Sziasztok. Ne haragudjatok a késői válaszért, csak most a csapat eltűnt pár napra. Foglalkozni fogok ma vele, és eséllyel lesz szerelő cp.

Actim

Aktív tag
Fejlesztő
Üzenetek
9
Reakció pontszám
4
Pontok
3
Lakhely
Örkény
Hellóka. Megírtam. A mapon is fent van, ugyan az az ikon jelzi, mint a sima mühelyet.
Zárom. Helyezhető.

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.
Top Alsó